تبلیغات
. - رئیس جمهور آمریكا التماس كرد كه هواپیمای جاسوسی را به آنها بازگردانیم


رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: ما طالب جنگ نیستیم اما اگر روزی مسئله‌ای پیش بیاید و حضرت آقا اشاره‌ای کنند، افراد بسیاری آماده اجرای فرمان هستند.
به گزارش جهان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم گرامیداشت روز ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی با اشاره به دیدار شب گذشته حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با شاعران کشورهای خارجی، گفت: در دیدار شب گذشته که شور و حال خاصی داشت و از ساعت ۱۹ تا ۲۲ به طول انجامید، حضرت آقا فرمودند گاهی یک غزل نه، بلکه یک بیت شعر، گاهی آنقدر مؤثر است که می‌تواند تأثیر یک ساعت سخنرانی و یا بیشتر را داشته باشد.

وی با بیان اینکه اولین فرمان تشکیل جهاد خودکفایی توسط حضرت آقا در نیروی هوایی ایجاد شد، گفت: من برای تعمیر یکی از رادارهای نیروی هوایی به شرق دور و اروپا سفر داشتم ولی آنها هیچ کمکی نکردند اما امروز می‌بینیم که خودمان به همه چیز دست پیدا کرده‌ایم.
محمدی گلپایگانی در ادامه تصریح کرد: ‌پیروزی‌های نیروهای مسلح و پیشرفت‌هایشان مرهون فرماندهی خود حضرت آقا بر نیروهای مسلح است.
"در طول هفته یک روز ایشان کاملا صرف نیروهای مسلح می‌شود، چون خودشان شخصاً فرماندهی را بر عهده دارند و هر یکشنبه‌ها فرماندهان به حضور ایشان می‌آیند و گزارش کار می‌دهند و ایشان هم از آنها سؤال و جواب می‌کنند و شخصا نیروهای مسلح را هدایت می‌کنند".
رئیس دفتر مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: اگر نیروهای مسلح دلاور ما نبودند، در این دنیای وانفسا با اتفاقاتی که می‌افتد، یقینا اجازه نمی‌دادند ما در آرامش باشیم.
محمدی گلپایگانی با اشاره به شکار پهپاد آمریکایی توسط نیروهای مسلح کشورمان گفت:‌ هواپیمای پیشرفته جاسوسی دشمن به فضای کشور ما بیاید و سالم بنشیند و رئیس جمهور آن کشور رسما التماس کند که آنرا به ما برگردانید که این به دلیل وجود نیروهای مسلح جان‌برکف،‌ آماده و با ایمان ماست.
وی با بیان ایکه ما طالب جنگ نیستیم، تاکید کرد:‌ ‌آماده دفاع هستیم و اگر روزی مسئله‌ای پیش بیایند و حضرت آقا اشاره‌ای کند ایران که جای خود دارد، در دنیا بسیاری از افراد هستند که منتظر اشاره و ایمای ایشان هستند تا جان خود را بر کف دست بگذارند و اجرای فرمان کنند.
محمدی گلپایگانی با بیان اینکه رهبر هیچگاه در کلامش مبالغه نمی‌‌کند و واقعیت را می‌گوید، اظهار داشت: ایشان فرمودند در هرجا هر کسی با اسرائیل بجنگد و مبارزه کند، ما ابایی نداریم و حمایتش می‌کنیم و این کار را کرده‌ایم.
وی افزود: حزب‌الله مولود انقلاب اسلامی است و بسیاری از اسرائیلی‌ها از ترس حزب‌الله خواب راحت ندارند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: نیروهای مسلح باید آمادگی خود را به حد اعلا ببرند چون حرف جمهوری اسلامی ایران خلاف جهت همه دنیاست و آنها هیچگاه با ما همراه نخواهند شد البته ملت‌ها کم‌کم در حال بیدار شدن هستند و همه کشورهایی که ادعای تمدن می‌کنند، نوکر آمریکا هستند و خدا را شکر این درخت تنومند فاسد به زودی سرنگون خواهد شد.
محمدی گلپایگانی با بیان اینکه رهبری هوشیار، بینا، بصیر و با افکار بلند داریم، گفت: هرگاه فرد یا افرادی با ایشان دیدار می‌کنند، از هوش و توانایی‌های ایشان متحیر می‌شوند و یادم هست روزی نلسون ماندلا رهبر آفریقا خدمت ایشان آمده بود و به ایشان می‌گفت رهبر من.
وی با بیان اینکه ما مردم بسیار خوبی داریم که در زمان جنگ از میهن دفاع کردند، اظهار داشت:‌ به عنوان مثال ما آقای قالیباف را به عنوان یک سردار جنگ می‌شناسیم نه شهردار، که البته حالا به اقتضای زمان مسئولیتی را هم قبول کرده است.
محمدی گلپایگانی با بیان اینکه بنده نیز مسئولیتی در آشیانه جمهوری اسلامی ایران دارم، تصریح کرد: آشیانه جمهوری اسلامی ایران با پرسنل محدود و پرنده‌هایی که دارد، به خوبی ماموریت‌های خود را انجام می‌دهد.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری در پایان سخنانش با اشاره به انتخابات آتی مجلس، گفت: مردم کشورمان بدون توجه به بوق‌های تبلیغاتی غرب در انتخابات آتی شرکت می‌کنند و افرادی که صلاحیت دارند را انتخاب می‌کنند چون ارکان نظام ما به هیچ عنوان هزار فامیل نیستطبقه بندی: خبر، 
برچسب ها: رئیس جمهور آمریكا التماس كرد كه هواپیمای جاسوسی را به آنها بازگردانیم، رئیس دفتر مقام معظم رهبری،
ارسال توسط سیدعلی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ